DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Na co dzień, Creative Team Leader Web Designer POLSKA PRESS GRUPA

 

– koordynacja pracy zespołu i nadzór nad pracami związanymi z pracami kreacji w zakresie realizacji strategii reklamowej klienta
– prowadzanie działań usprawniających pracę zespołu kreatywnego online
– dbanie o sprawną komunikację i efektywne działanie z innymi działami firmy
– udział w pracach grup projektowych
– dbanie o wysoki poziom estetyczny i artystyczny wykonywanych prac w oddziale

 

* projektowanie serwisów internetowych
* opracowywanie graficzne nowych funkcjonalności
* projektowanie mailingu reklamowego, kodowanie HTML
* przygotowywanie prezentacji na spotkania biznesowe
* przygotowywanie reklam na potrzeby Internetu

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

          Jeśli potrzebujesz dobrych rozwiązań, nie mogłeś/aś lepiej trafić.
Pragniesz wyróżnić swoją Firmę na rynku, odświeżyć swój wizerunek. W końcu chcesz uruchomić stronę internetową czy ją odświeżyć. Chcesz zaprojektować logo, opracować kolorystykę wizualną, dobrze trafiłeś. Może masz swój pomysł, w którym mogę pomóc Ci go zrealizować? Wystarczy się ze mną skontaktować, ustalimy szczegóły.

 

KORZYŚCI

          Posiadanie własnej strony w obecnych czasach jest praktycznie koniecznością. Klienci przeszukują Internet 24h/dobę w poszukiwaniu produktów czy też kontaktu także z Tobą. Indywidualny i profesjonalny wygląd to połowa sukcesu. Zbuduj pozytywny wizerunek swojej Firmy i osiągnij sukces. Strona dostosowująca się pod urządzenia mobilne lub różnej wielkości monitory to teraz podstawa.

STRONY WWW

Projekty stron dla małych i dużych, urządzeń mobilnych. Wszystkie projekty graficznie są przygotowywane indywidualnie dla klienta.

GRAFIKA NA WYMIAR

W zależności czego potrzebujesz, projekt: loga, reklamy, animacji, wizytówki, grafiki na facebooka, strony internetowej, branding, mapa… skontaktuj się ze mną.

PROJEKT STRONY

Możliwość zaprojektowania serwisu w oparciu o CMS WordPress – Baza danych MySQL, możliwość modyfikacji treści przez klienta. Pomoc w obsłudze gotowych stron, administracja.